top of page
copywriting dla e-commerce

Copywriting dla sklepów internetowych

Prowadzisz sklep internetowy i chcesz zdeklasować konkurencję? A może niepokoi Cię słaba widoczność w wyszukiwarce i niezbyt korzystne wyniki sprzedażowe?

 

W pozycjonowaniu Twojego sklepu oraz w budowaniu profesjonalnego wizerunku Twojej firmy przydatne będą skuteczne treści SEO oraz marketingowe

Skuteczny copywriting dla e-commerce

Masz wyjątkową ofertę, jakiej nie ma konkurencja, a może sprzedajesz towary, które można znaleźć także w wielu innych miejscach? Profesjonalny i skuteczny copywriting sprzedażowy uwzględnia takie niuanse i wpływa na wyniki Twojego biznesu. By sklep internetowy był widoczny w sieci i przyciągał klientelę, należy zadbać o:

  • Opisy kategorii wprowadzają podstawowe informacje o produktach, wspierają działania SEO i pozycjonowanie.

  • Opisy produktów pełnią rolę informacyjną, ale też marketingową. Wspierają pozycjonowanie i zachęcają do zakupu.

  • Teksty sprzedażowe i marketingowe – informują o promocjach i o zaletach zakupu w Twoim sklepie.

  • Odpowiednią strategię komunikacji – jeśli jest spójna, konsekwentna i dobrze dopracowana, buduje wizerunek Twojej marki i budzi sympatię klientów. 

Mogę zająć się tekstami na Twoją witrynę kompleksowo lub przygotować wyłącznie wybrane treści. Zdarzało mi się korygować istniejące teksty i poprawiać po juniorach, którzy nie bardzo wiedzieli, jak pisać zgodnie z dobrymi regułami SEO. 

Doświadczony copywriter sprzedażowy

Copywritingiem zajmuje się wiele osób, ale to trochę tak, jak ze śpiewaniem – niby każdy może, ale nie każdy potrafi. Jeśli naprawdę zależy Ci na dobrych wynikach Twojego sklepu internetowego, postaw na treści wysokiej jakości, zoptymalizowane pod SEO, które jednak będą przyjemne w odbiorze. Tak dopracowane teksty dostarczy Ci wyłącznie doświadczony copywriter

Dlaczego warto współpracować właśnie ze mną?

  • Jestem senior copywriterem o wieloletnim doświadczeniu – szczególnie w tekstach dla branży e-commerce.

  • Moimi klientami były takie marki, jak: morele.net, lamoda.pl, twojemeble.pl, molom.pl, 9design i wiele innych.

  • Przygotuję teksty, które przyjemnie się czyta, a jednocześnie będą to treści doskonale zoptymalizowane pod SEO i pisane językiem korzyści. 

Napisz do mnie i wspólnie popracujmy nad Twoim e-biznesem!

bottom of page