top of page

Teksty SEO

Skuteczny SEO copywriting i wsparcie pozycjonowania

Odpowiednio napisane teksty wspierają pozycjonowanie stron internetowych. Jeśli Twoja witryna nie jest zoptymalizowana i trudno znaleźć ją w najpopularniejszych wyszukiwarkach, czas zadbać o SEO!

Od czego możemy zacząć?

By zwiększyć organiczny ruch na stronie i jej widoczność w sieci, warto działać kompleksowo. Podstawą do udanych działań SEO będzie:​

  • Analiza witryny i audyt – na tym etapie zapoznam się z istniejącymi treściami i specyfiką strony oraz przygotuję zestaw rekomendacji związanych z SEO i content marketingiem.

  • Dobór fraz kluczowych – analizę i wytypowanie słów kluczowych wykonuję zawsze przy użyciu profesjonalnych, płatnych narzędzi, które pozwalają na dobór fraz o największej skuteczności.

Audytem i doborem słów kluczowych zajął się ktoś inny? Nic nie szkodzi, mogę pracować na bazie tych materiałów!

Czas na SEO copywriting!

Mając ustalony plan działania i wytypowane frazy kluczowe, można przystąpić do tworzenia skutecznych tekstów. Co to znaczy skutecznych?

  • Dobre teksty SEO pomogą w pozycjonowaniu Twojej witryny, zwiększą jej widoczność w wyszukiwarkach. Będą miały odpowiednią strukturę i przemyślane rozłożenie fraz kluczowych.

  • Skuteczne teksty SEO muszą być unikalne, napisane od podstaw.

  • Profesjonalne treści SEO, które przygotuję, będą nie tylko skuteczne w działaniu, ale też przyjemne w odbiorze.

Chociaż treści zoptymalizowane pod SEO mają zadbać o pozycjonowanie witryny, to jednocześnie powinny to być teksty pisane z myślą o osobach odwiedzających stronę. SEO bełkot i kilka nienaturalnie brzmiących fraz w każdym zdaniu to najgorsze, co można zrobić.

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Wyższe miejsce w wyszukiwarkach.

Większy ruch na Twojej stronie.

Lepsze wyniki finansowe.

bottom of page