top of page

Copywriting
dla branży wnętrzarskiej

Prowadzisz sklep online z meblami, tapetami lub armaturą łazienkową, a może zajmujesz się projektowaniem wnętrz lub usługami wykończeniowymi? Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki sprzedażowe lub pozyskać nowych klientów, zadbaj o skuteczny copywriting! 

Skuteczne teksty dla internetowego sklepu z meblami

Prowadząc sklep meblowy, nie wystarczy zadbać o ciekawy asortyment. By przyciągnąć uwagę klientów i zachęcić ich do zakupu, konieczne jest przygotowanie skutecznych i wartościowych treści:

 • Opisy kategorii – są wprowadzeniem do oferty i jej podsumowaniem. Pełnią istotną rolę w pozycjonowaniu sklepu.

 • Opisy produktów – są kluczowe dla procesu zakupowego. Powinny zawierać szereg zweryfikowanych informacji i zachęcać do zakupu. 

 • Poradniki tematyczne – niezdecydowanie klienta to jeden z największych wrogów konwersji. Wielu kupujących ma wątpliwości związane z zakupem mebli, ich wyborem, dopasowaniem do wnętrza lub eksploatacją. Treści poradnikowe pomagają rozwiać obawy i podjąć decyzję o zakupie. Są również niezwykle ważne w procesie pozycjonowania witryny. 

Mogę przygotować dla Ciebie wymienione rodzaje tekstów i o wiele więcej! 

Czy wiesz, że brak kluczowych informacji o produkcie może zniechęcić klienta do jakichkolwiek zakupów w Twoim sklepie? Profesjonalnie opracowane treści budzą zaufanie, pomagają w przemyślanych i wygodnych zakupach, wspierają pozycjonowanie witryny i wpływają na konwersję.

Dobry copywriting się opłaca!

Profesjonalne teksty dla producentów mebli i akcesoriów

Możesz wykonywać najdoskonalsze meble lub elementy wyposażenia wnętrz a i tak mieć problem z klientelą. Produkt sprzedaje się przy wsparciu skutecznych i profesjonalnych tekstów, jak:

 • Opisy kolekcji – są sposobem na zainteresowanie klientów i na zachęcenie ich do zapoznania się z ofertą.

 • Opisy produktów – z jednej strony informują o produkcie i jego funkcjonalności, ale też oddziałują na zainteresowanie zakupem.

 • Tabele z informacjami technicznymi o produkcie – jeśli są czytelne, zweryfikowane i kompletne, uzupełniają informacje zawarte w opisie, dostarczają klientom wszystkich niezbędnych danych i są ostatecznym czynnikiem, który może zadecydować o zakupie. 

Przygotuję dla Ciebie wszystkie potrzebne teksty!

Doświadczony copywriter z branży wnętrzarskiej

Jedną z najważniejszych kwestii, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze copywritera jest właśnie jego doświadczenie w konkretnej dziedzinie i znajomość Twojej branży. Upewnij się, że powierzasz zadanie profesjonaliście, który ma na swoim koncie podobne realizacje.
 

Dlaczego warto współpracować właśnie ze mną?

 • Posiadam duże doświadczenie w copywritingu dla branży wnętrzarskiej.

 • Moimi klientami były takie marki, jak 9design, TwojeMeble, NamatDesign, czy też Meble Fumio.

 • Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Masz swój pomysł i oczekiwania? Chętnie je zrealizuję.
   

Popracujmy nad świetnymi tekstami dla Twojego biznesu!

bottom of page