top of page
Storyboard

Scenariusze komiksowe – portfolio

Praca nad scenariuszami komiksowymi i reklamowymi przynosi mi wiele satysfakcji. Niektóre z moich koncepcji ujrzały światło dzienne, inne czekają na swój czas. W tym miejscu znajdziesz wybrane komiksy i grafiki, które bazują na moich scenariuszach.

Komiks "Po znajomości" strona 1
Komiks "Po znajomości" strona 2
Komiks "Po znajomości" strona 3

Komiks Po znajomości został nagrodzony X edycji Konkursu na Komiks Ekonomiczny, którego organizatorem jest Forum Obywatelskiego Rozwoju. Praca otrzymała wyróżnienie i nagrodę publiczności.

Rysunki: Konrad Rysuje.

Komiks "Zmory i Potwory" strona 1
Komiks "Zmory i Potwory" strona 2
Komiks "Zmory i Potwory" strona 3

Komiks Zmory i Potwory trafił do antologii "Legendy" z serii Terra Nostra. 

Rysunki: Konrad Rysuje.

Komiks z Andrzejem Bargielem - Bądź aktywny, bądź bezpieczny

Komiks edukacyjny "Śniadanie" to część akcji Bądź aktywny, bądź bezpieczny. Moją rolą było przygotowanie kompletnego scenariusza, na który składa się opis zawartości kadrów, dymki dialogowe i podsumowanie.

Rysunki: Konrad Rysuje.

Komiks z Robertem Kubicą - Bądź aktywny, bądź bezpieczny

Komiks edukacyjny "Telefon" to część akcji Bądź aktywny, bądź bezpieczny. Moją rolą było przygotowanie kompletnego scenariusza, na który składa się opis zawartości kadrów, dymki dialogowe i podsumowanie. 

Rysunki: Konrad Rysuje.

Komiks z Natalią Maliszewską - Bądź aktywny, bądź bezpieczny

Komiks edukacyjny "Udar cieplny" to część akcji Bądź aktywny, bądź bezpieczny. Moją rolą było przygotowanie kompletnego scenariusza, na który składa się opis zawartości kadrów, dymki dialogowe i podsumowanie.

Rysunki: Konrad Rysuje.

W ramach projektu Bądź aktywny, bądź bezpieczny powstały liczne komiksy edukacyjne, scenariusze lekcji i kolorowanki. Szczegółowe informacje o akcji oraz wszystkie materiały znajdziesz TUTAJ.

bottom of page