top of page

Copywriting dla branży nieruchomości

W branży nieruchomości niezwykle istotne jest budowanie wizerunku marki – godnej zaufania, profesjonalnej i uczciwej. Pomocne w tych staraniach będą odpowiednio dopracowane teksty, które przygotować może dobry copywriter z dużym doświadczeniem.

Senior copywriter z branży nieruchomości

By wymyślić idealną nazwę dla nowej inwestycji i przygotować jej opis, który zainteresuje potencjalnych klientów i skłoni ich do wydania setek tysięcy złotych, potrzebna jest dobra znajomość branży, rynkowych realiów i grupy docelowej. Właśnie to oferuję swoim klientom.

Doświadczony copywriter dla branży nieruchomości – oferta

Zobacz, co mogę dla Ciebie przygotować:

  • Opisy inwestycji – profesjonalne i rzeczowe, a jednocześnie skłaniające do zainteresowania i zakupu.

  • Teksty do broszur i ulotek reklamowych.

  • Artykuły sponsorowane z subtelnymi wzmiankami o inwestycjach.

  • Teksty na bloga – zarówno o tematyce związanej z nieruchomościami i trendami na rynku deweloperskim, jak i dotyczące wystroju wnętrz, ekologii i różnych trendów mieszkaniowych.

SEO copywriting dla portali nieruchomości i innych firm z branży

 

Nie tylko firmy deweloperskie potrzebują profesjonalnych tekstów branżowych. By zadbać o pozycję i renomę serwisu z ogłoszeniami albo o innego typu witrynę o tematyce mieszkaniowej, budowlanej i związanej z nieruchomościami, warto nawiązać współpracę z doświadczonym SEO copywriterem.
 

Co mogę przygotować?

  • Badanie i analizę słów kluczowych oraz konkurencji.

  • Teksty zoptymalizowane pod SEO.

  • Wpisy na bloga, artykuły sponsorowane i wiele innych materiałów, które przyczynią się do zwiększenia widoczności Twojej witryny w sieci.

Profesjonalny copywriting dla deweloperów, agentów
i biur nieruchomości - portfolio

Przygotowywanie tekstów dla branży nieruchomości to jedna z moich głównych specjalizacji. Nie tylko świetnie czuję się w tej tematyce, ale też znam realia rynkowe i bieżące trendy. Do grona moich klientów należą takie marki, jak: RynekPierwotny, ATAL S.A. oraz SKANSKA, a także wiele mniejszych firm z tej branży.

bottom of page