top of page
Senior Copywriter, Senior SEO Copywriter, SEO Specialist - Marta Gulińska

KIM JESTEM?

Nazywam się Marta Gulińska, pracuję jako senior copywriter. Moją specjalnością jest zarówno SEO copywriting, jak również content marketing. 

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

  • Tworzę teksty marketingowe, reklamowe oraz SEO. Zajmuję się redagowaniem artykułów, opracowywaniem ich tematyki i ustalaniem strategii działania.

  • ​Współpracuję zarówno ze znanymi markami, jak również z mniejszymi firmami, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie.

  • Swoimi tekstami wspieram działania sprzedażowe sklepów internetowych, zwiększam zainteresowanie blogami i portalami tematycznymi.

O mnie: O mnie

JAKIE SĄ MOJE SPECJALIZACJE?

Elektronika

Przygotowuję newslettery, treści SEO, opisy kategorii i wiele innych materiałów dla firm z tej branży.

Książki

Piszę profesjonalne recenzje książek, zajmuję się korektą i redakcją różnorodnych tekstów.

JAK KLIENCI OCENIAJĄ MOJĄ PRACĘ?

Katarzyna Widera-Szklanny

PR & marketing manager

Pani Marta współpracuje z 9design od dłuższego czasu. To najbardziej kompetentny i sumienny copywriter z jakim mieliśmy okazję współpracować. 

Natalia Teleszewska

specjalistka ds. marketingu internetowego

Zdecydowanie polecam współpracę. Doskonała copywriterka, cechuje się nieszablonowym podejściem i wyjątkowym talentem, a jej teksty brzmią wybornie.

Klaudia Jaworska

specjalistka SEO Outreach w RynekPierwotny

Serdecznie polecam współpracę z Panią Martą. Realizowane teksty zawsze są odsyłane na czas oraz charakteryzują się wysoką jakością. Współpraca z Panią Martą to sama przyjemność.

Referencje
bottom of page