top of page
Zakupy online

E-commerce copywriting

Chcesz poprawić wyniki sprzedażowe Twojego sklepu online, a może zależy Ci na tym, by zwiększyć jego widoczność w wyszukiwarkach? Każde z tych założeń uda Ci się zrealizować o wiele szybciej, jeśli zadbasz o merytoryczny i profesjonalny copywriting dla e-commerce.

Skuteczne teksty do sklepu internetowego

Odpowiednio napisane teksty dostarczają klientom niezbędnych informacji, ale też korzystnie wpływają na sprzedaż i na widoczność Twojej witryny. Jeśli chcesz poprawić wyniki finansowe sklepu i zbudować jego profesjonalny wizerunek, postaw na dopracowane opisy produktów i kategorii.

U mnie zamówisz:

  • Opisy kategoriiwprowadzają klienta w niuanse oferty, informują o zawartości kategorii oraz korzystnie wpływają na pozycjonowanie witryny.

  • Opisy produktów pełnią rolę informacyjną i sprzedażową. Definiują atuty produktu, podkreślają jego funkcjonalność i korzyść, jaka płynie z jego posiadania. Informują o cechach i parametrach przedmiotu.

  • Teksty informacyjne – na przykład sekcja FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania albo przyjazny opis procedury zwrotów i reklamacji.

  • Newslettery i teksty sprzedażowe – pozwalają docierać do klientów, którzy wyrazili zgodę na ten rodzaj komunikacji więc najprawdopodobniej są zainteresowani Twoją ofertą. Atrakcyjny tekst newslettera lub powiadomienia o promocji może skutecznie zachęcić do wizyty w sklepie i do złożenia zamówienia.

  • Teksty na bloga pomogą w budowie wizerunku Twojej firmy, a także w zwiększaniu zainteresowania Twoją ofertą.

  • Wpisy na social media – chcesz zwiększyć sprzedaż w konkretnym dziale albo zorganizować skuteczną akcję rabatową? Pamiętaj o komunikacji w social mediach. Odpowiednio napisane posty pomogą Ci dotrzeć do pożądanej grupy docelowej i skłonić potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Co zyskasz, jeśli postawisz na profesjonalny e-commerce copywriting?

Zwiększysz swoją sprzedaż!

Zbudujesz odpowiedni wizerunek swojej marki lub poprawisz istniejący.

Dotrzesz do zupełnie nowych klientów oraz przekonasz dotychczasowych, że warto kupować właśnie u Ciebie.

Poprawisz widoczność Twojego sklepu w wyszukiwarkach.

bottom of page