top of page
Edycja Grammera

Usługi korektorskie

Profesjonalna korekta tekstów

Masz świetną ofertę marketingową albo wciągający felieton do publikacji, ale nie do końca ogarniasz przecinki i składnię? Nie trać czasu na wertowanie słowników! Skup się na tym, co robisz najlepiej. Ja zadbam o poprawność językową, stylistyczną i interpunkcyjną Twoich materiałów!

Korekta tekstu

Zadbaj o poprawność swoich treści!

Czy wiesz, że jeden mały przecinek może całkowicie zmienić sens Twojego przekazu? Potrzebujesz przykładów? Oto jeden z najpopularniejszych:
 

  1. Twoja stara piła leży w piwnicy.

  2. Twoja stara piła, leży w piwnicy.
     

Znaczenie każdego z tych zdań jest zupełnie inne, a wszystko za sprawą małego i niepozornego przecinka. Korekta tekstu to jednak nie tylko kwestia sprawdzenia interpunkcji, ale też składni, frazeologii i stylistyki.

Wykonam dla Ciebie:

  • Korektę tekstów marketingowych.

  • Korektę tekstu do publikacji.

  • Korektę książki.

Korekta tekstów online to jedna z moich specjalności. Z wykształcenia jestem edytorką po filologii polskiej. W codziennej pracy łączę umiejętności marketingowe i językowe. Regularnie wykonuję prace korektorskie. Sprawdzam poprawność językową tekstów reklamowych, wykonuję korekty dymków komiksowych, koryguję nawet warstwę językową wniosków o dotacje z Funduszy Europejskich.

bottom of page