top of page

Kreatywne scenariusze

Scenariusze komiksowe i nie tylko

Czy wiesz, że w wielu branżach grafika z zabawnym tekstem albo krótka animacja to o wiele lepsza reklama niż zdjęcie ze sloganem lub typowy film reklamowy? Postaw na kreatywny copywriting, by oczarować swoich klientów, dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców i zbudować nowoczesny wizerunek Twojej marki.

Storyboard

U mnie zamówisz:

  • Kreatywne scenariusze do komiksów reklamowych.

  • Scenariusze do kampanii edukacyjnych i społecznych.

  • Koncepcje grafik promocyjnych.

Od wielu lat współpracuję z utalentowanym rysownikiem i projektantem, który jest znany jako: Konrad Rysuje. Wspólnie przygotowaliśmy dziesiątki komiksów i grafik reklamowych.

 

Jestem autorką scenariuszy do większości komiksów edukacyjnych z serii „Bądź aktywny, bądź bezpieczny” – to projekt organizowany przez Instytut Sportu Państwowy Instytut Badawczy. Partnerami i sponsorami tego przedsięwzięcia były takie marki i instytucje, jak: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Orlen, SKS, Fundacja Lotto i inni.

Skuteczne scenariusze do komiksów reklamowych

Czy reklama może być na tyle fajna, by jej odbiorcy z chęcią dyskutowali o niej i przesyłali ją swoim znajomym? Jasne, że tak! Najlepszym przykładem takich kreacji są zabawne komiksy reklamowe. Chcesz dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców? Postaw na komiksową grafikę z dobrym scenariuszem!

Dlaczego warto zdecydować się na komiksowe kreacje reklamowe?

  • To treści, które mogą łatwo stać się viralem – wiele osób udostępni je swoim znajomym, dzięki czemu zyskasz zupełnie nowych odbiorców.

  • Wyróżnisz się na tle konkurencji – komiksy reklamowe są oryginalne i niesztampowe.

  • Zbudujesz nowoczesny i pozytywny wizerunek Twojej marki.

Idealny komiks reklamowy nie może być nudny i skupiony wyłącznie na tym, by coś klientom sprzedać. W tym wypadku liczy się zabawny koncept, ciekawy kontekst i real time marketing. To właśnie na takim przekazie zyskasz najwięcej, a ja wiem, jak go przygotować.

bottom of page